דף הבית
בוגרים

בוגרים

הדר דבח, בוגרת מחזור נ"ג

מעצבת גרפית במשרד פרסום אינסייט בחדרה הלימודים ברופין היו עבורי חוויה. למדתי המון, קיבלתי כיוון וידע מקצועי. הלימודים עזרו לי לפתח חשיבה עיצובית ולהבין את הדרך מרעיון לעיצוב כולל. צוות המורים ליווה ותמך לאורך הדרך, היה קשוב ועזר להעביר את השנתיים בכייף. בהחלט ממליצה!

אופק חגג, בוגר מחזור נ"ג

מעצב בסטודיו קובי בן אור בנתניה, ובעל עסק עצמאי ofek art - עיצוב גרפי ובניית אתרים לימודיי ברופין היוו עבורי תחנה משמעותית בחיי הבוגרים. במשך 2 שנות הלימודים הרגשתי איך בכל יום התעצמתי, התמקצעתי וקיבלתי ידע רב. למרות שהיו קשיים בדרך, היתה תמיכה אדירה של מר גדי...-ראש המגמה ושאר המרצים שנתנו יחס אישי ואדיב לכל סטודנט. אין לי ספק, שבחירתי ללמוד דווקא ברופין, היתה בחירה מוצלחת מאוד!

נוגה שביט, מחזור נ"ג

"עובדת בסטודיו סיפולוקס המתמחה במיתוג עסקים במודיעין כמעצבת גרפית. לימודי ברופין היוו עבורי חוויה מדהימה, בה למדתי ופיתחתי את מיומנותיי וכישורי בתחום העיצוב הגרפי. כל זאת בזכות צוות המרצים שליוו ותמחו בי ובשאר הסטודנטים לכל אורך הלימודים. נותנים מענה לכל שאלה ותהיה שעלתה. רופין הייתה עבורי חממה שעטפה ותמכה ואמשיך להמליץ על המכללה והמגמה בחום רב!"

ערן יחיעם
מנהל פרויקטים

קורס מעניין ופרקטי! יוסי דינמי ומעביר את החומר בצורה מעשית. תומך גם מעבר לשעות הקורס והרבה אחריו. מומלץ ביותר!!

הדר זרקא בוברמן
בעלת עסק

לומדת אצל יוסי בקורס שיווק דיגיטלי וניהנת מכל רגע. הקורס מועבר בצורה מעניינת, מקצועית ובעיקר פרקטית! מומלץ בחום לכל מי שרוצה לקדם את עצמו ואת העסק שלו.

אופיר שוטן
בעל עסק לתיווך ויזמות נדל"ן

קורס מקצועי וממוקד, יחס אישי תמיד בחיוך וסבלנות. בדיוק מה שחיפשתי כדי לקדם את העסק שלי.

שלומית ליאונוב
בעלת עסק - יועצת זוגית

לומדת אצל יוסי קורס שיווק ...בחור מוכשר , מקצועי מסביר שגם אני שלא התעסקתי בתחום כלל מבינה הכול וטוב , הוא עוזר בהכול בחיוך ובאהבה ...ממליצה בחום ממש.

נורית שניאור
מנהלת שיווק

התרשמתי לטובה מהקורס ומיוסי. מאוד מקצועי, מחולק נכון ובעיקר מעשי ולא תיאורטי. כאחת שבאה מתחום השיווק שבאה להשלים תחום שלא ידעתי לפני כן- קידום אתרים אוכל לומר שהיד שלי כל הזמן על המקלדת. כל הזמן עושים וכל הזמן לומדים עוד ועוד במעשים ולא רק דיבורים שזה מאודד חשוב. ובכלל יוסי הוא מאוד סבלני וייעץ לי גם מעבר.. מאוד מעריכה אותו ואת המקצועיות שלו.

יניב נחום
מנכ"ל ובעלים 1001 יזמות דיגיטל

הקורס של יוסי פתח לי את העניים מבחור אנלוגי נהייתי דיגיטלי .שמבין את רזי המדיה והניהול הדיגיטלי .שלא מפחד להתקדם ולקדם את עסקי באינטרנט ..חסך לי הרבה מאוד כסף .ונתן לי עוד יותר ידע .איך להגיע ללקוח .ואיך לגייס אותו ..