דף הבית
מגמות

תמונת רקע המכללה - הנדסאים
 
תמונת רקע המכללה

מגמות ללימודי הנדסאי מדופלם

תעשיה וניהול

הנדסה אזרחית – בניין

עיצוב למדיה

אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלות נוף

רכב

מכטרוניקה

בקרה ואוטומציה

טכנולוגיות מים

חשמל

אנרגיה וגז טבעי

תוכנה

מכינת קדם הנדסאים

מכינות קיץ

רוצים להתייעץ איתנו?
1-800-800-830

מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

שיתופי פעולה בין "המכללה הטכנולוגית רופין" וחברות מובילות בתעשיה

לוגו אינטל
אינטל ישראל

לחברת אינטל קשר של שנים רבות עם בית הספר להנדסאים רופין. אינטל מביעה שביעות רצון מאיכות בוגרי המגמות הטכנולוגיות שלנו אשר נקלטו לעבודה והשתלבו היטב מבחינה מקצועית ואף קודמו בתפקידיהם בחברה. בשנים האחרונות אינטל גייסה גם סטודנטים ממגמת קרקע ומים ושילבה אותם בתעשייה בנושא בדיקת איכות המים.

לוגו קונטל
קונטאל

חברת קונטאל, מהמובילות בישראל בתחום הבקרה התעשייתית, בקרה תהליכית, מערכות תוכנה לניהול הייצור ובקרת מבנים, תורמת מידי שנה 3 מלגות נדיבות לסטודנטים מצטיינים במגמת מכשור ובקרה. בנוסף תרמה החברה למגמה זו מעבדת בקרים מתוכנתים של חברת CAREL, חברה הנמצאת בשורה הראשונה של טכנולוגיית ה – PLC בעולם.

לוגו C-VISION
סי- ויז'ן

חברת סי- ויז'ן היא חברה ותיקה בתעשייה הישראלית ועוסקת בתחום הבקרה התהליכית ובתחום בקרת התנועה. החברה תרמה למכללה מעבדה מתקדמת ויחידה מסוגה בארץ בתחום בקרת התנועה וההינע החשמלי. התרומה כוללת ציוד בקרה מתקדם של חברת B&R האוסטרית שהינה בין המובילות בתחומה בעולם, בקרים, דרייברים למנועים, מנועים, תוכנות בקרה וכמובן עמדות תרגול. המעבדה משרתת את הנדסאי מכטרוניקה, הנדסאי מכשור ובקרה והנדסאי חשמל

לוגו מרצדס
המרצדס של רופין

חטיבת מרצדס מקבוצת כלמוביל והמכללה הטכנולוגית רופין הכריזו על שיתוף פעולה אסטרטגי וטכנולוגי ראשון מסוגו. שיתוף הפעולה כולל שילוב סטודנטים בעבודה בתחום לימודיהם, העברת ידע טכנולוגי בתוכנית הלימודים, העברת חומר טכני ועזרי לימוד לכיתות הלימוד, העברת סדרת הרצאות בנושאים טכנולוגיים, סיורים מקצועיים במרכזי השירות ובמרכז הלוגיסטיקה, מתן מלגות לסטודנטים מצטיינים ועוד. ניכר כי עם מטרות שיתוף הפעולה נמנים גם שילוב האקדמיה בקהילה התעשייתית, הפיכת התואר למקצוע נדרש והכשרת עתודה מקצועית לרשות מרכזי השירות של החברה.

לוגו סימנס
סימנס ישראל

קונצרן סימנס העולמי הוא בעל שם מוביל בעולם בכל הקשור לטכנולוגיה מודרנית סימנס ישראל היא חברת-בת של קונצרן סימנס העולמי, ועיקר עיסוקה בתחומים של יצור והולכה של אנרגיה, מכשור, תחבורת רכבות ופתרונות לתחום שירותי הרפואה.

סימנס ישראל תרמה ארבע מעבדות של בקרה, מכשור ומכטרוניקה למכללה הטכנולוגית רופין. המעבדות מאפשרות לבצע אינטגרציה בין בקרת הינע, בקרים מתוכנתים, תוכנות ממשק אדם-מכונה (HMI) וסנסורים (מכשירי מדידה תעשייתיים). מדובר במעבדות יחידות במינן בארץ, בעלות ציוד עדכני וחדיש ביותר מסוגו. כמו כן, במסגרת שיתוף הפעולה נערכים ברופין קורסים של חברת סימנס לכל משתמשי הקצה שלה ונערכים כנסים דו-שנתיים לכל משתמשי סימנס בארץ.

לוגו מקורות
מקורות

פעילות משותפת של עובדי ‘מקורות’ עם בית הספר להנדסאים הובילה ללימודי טכנולוגיות מים לאנשי חברת ‘מקורות’. הלימודים מקנים ידע והעשרה בטיפול בסוגיות שונות בתחום טכנולוגיות המים. הלימודים מתקיימים במתכונת של יומיים בשבוע (באחד מימי השבוע וביום שישי).

לוגו- סמארט הום
סמרט הום-ישראל

חברת סמרט הום-ישראל עוסקת בשיווק, תכנון והתקנה של מערכות בית חכם מתוצרת חברת SMART HOME העולמית. במסגרת שיתוף הפעולה עם החברה, הוקמה מעבדה לבית חכם המאפשרת לימוד והכרת ציוד הבית החכם, אופן התקנתו ושימוש בתוכנות נלוות. כמו כן הוקמה "כיתה חכמה" המופעלת באמצעים חכמים מתוצרת החברה. החברה משתפת פעולה בהכשרת הנדסאי החשמל במכללה בתחום הבית החכם ובהכשרה כללית של חשמלאים במסגרת המרכז להתמחויות. החברה תומכת בפרויקטי גמר של הנדסאי תוכנה במכללה הבוחרים ליישם אפליקציות עבור בית חכם.

לוגו ויולה
ואוליה

חברת ואוליה העולמית היא תאגיד רב לאומי בעל מוניטין עולמי, הפועל בתחום איכות הסביבה ושימורה. החברה מעסיקה כ-330 אלף עובדים ב-105 מדינות ומגלגלת מחזור עסקי של כ-29 מיליארד אירו בשנה. המכללה הטכנולוגית רופין הינה אחד משבעת הקמפוסים אשר החברה מפעילה ברחבי העולם. בקמפוסים הנ”ל מתקיימות תכניות אקדמיות והכשרה מקצועית למנהלי ועובדי החברה מהארץ ומהעולם.

לוגו חברת חשמל
חברת החשמל

פעילות משותפת עם חברת החשמל להכשרת עובדי החברה בבית הספר להנדסאים רופין, בקורס טכנאי מכשור ובקרה, טכנאי מדידות (גיאודזיה) והנדסאי תעשיה וניהול במגמת משנה לוגיסטיקה.

לוגו קקל
לוגו קאט
לוגו כל מוביל
לוגו אפימילק
אפימילק (צ.ח.מ אפיקים)

מפעל אפימילק (צ.ח.מ אפיקים) (ציוד חקלאי מיוחד) מפתח, מייצר ומשווק בארץ ובעולם מערכות חליבה ממוחשבות. המפעל, בשיתוף פעולה עם המכללה הטכנולוגית רופין, מחלק מלגות הצטיינות לסטודנטים הלומדים במגמת הנדסאי חקלאות – בעלי חיים בהתמחות רפת. במסגרת שיתוף הפעולה עם רופין מקצה החברה מרצים להרצאות אורח ומדגימה את התוכנה שבה היא משתמשת.

לוגו בוש
בוש

חברת בוש, באמצעות נציגתה בארץ חברת לדיקו, משתפת פעולה עם בית הספר להנדסאים רופין בהכשרה מקצועית רחבת היקף בתחומי הלימוד של הנדסאי רכב. הסטודנטים עוברים הכשרה במתקני החברה בארץ ומתרגלים תחומים כמו דיאגנוסטיקה, מוסכים ובטיחות תעבורתית בעזרת הציוד המתקדם ביותר.

לוגו SCR
SCR

חברת SCR מתעסקת בפיתוח,ייצור ושיווק של מוצרי חליבה בארץ ובחו”ל. חברת SCR מהנדסים תומכת בקידום ההוראה במגמת בעלי חיים ומספקת מלגות הצטיינות מטעמה לסטודנטים הלומדים במגמה זו.

 • 0
  שותפים עם התעשיה
 • 0%
  איכות הוראה
 • 0%
  מעבר בוגרים
 • 0
  בוגרים
 • 0%
  הצלחה

בוגרים בתעשיה

בוגר מגמת עיצוב למדיה - תמונה

אושר לופו, בוגר מחזור נ"ה

עוסק בעיצוב, צילום ועריכה עבור עסקים, במטרה לייצר מדיה שתוביל...
בוגרת מגמת עיצוב למדיה - תמונה

שני קאשי, בוגרת מחזור נ"ב

בתור אחת שלא הגיעה מהתחום ולא היה לה את הידע...

הדר דבח, בוגרת מחזור נ"ג

מעצבת גרפית במשרד פרסום אינסייט בחדרה הלימודים ברופין היו עבורי...

לייעוץ התאמה והכוונה

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם